Bohaterowie                Kakashi Hatake (30 lat)


Kakashi to były nauczyciel Naruto, Sakury i Sasuke. Jego podopieczni już dawno osiągnęli rangi jouninów, więc Hatake nie musi już ich szkolić. Mężczyzna jest Piątym Hokage Konohagakure. Ojciec dwójki dzieci - Yuki i Kazukiego. Uwielbia czytać powieści o zabarwieniu erotycznym Jiraiyi. Nie lubi potraw słodkich oraz smażonych. Jego ulubionym kolorem jest czerwony.
Zawsze staje się bronić swoich towarzyszy. W każdej sytuacji można na nim polegać. Wierny przyjaciel oraz oddany mąż i ojciec. Jedyna sytuacja, która jest w stanie wyprowadzić go z równowagi to dokuczanie jego dzieciom. Zawsze gotowy do obrony Konoha i swoich bliskich.
                                                                             

    Hanare Hatake (29 lat)


Żona Kakashi'ego. Pracuje w Akademii Ninjutsu. Nie widzi świata poza mężem i dziećmi. Jest jinchuuriki Matatabi. Bardzo bojaźliwa w stosunku do rodziny. Nie może być obojętna wobec ludzkiej krzywdy. Posiada kekkei genkai, które pozwala czytać w myślach jej przeciwnika.

Naruto Uzumaki (19 lat)Syn Minato Namikaze, Czwartego Hokage. Jinchuuriki Kuramy. Jego największym marzeniem jest zostanie Hokage. Rywalem Naruto jest Sasuke, ale mimo tego pozostają najlepszymi przyjaciółmi. Ulubionym daniem chłopaka jest ramen. Narzeczony Hinaty Hyuugi. Hana jest dla niego jak matka.

Sasuke Uchiha (19 lat)

  
Jeden z niewielu członków klanu Uchicha, którzy przeżyli. Bardzo ponury, markotny chłopak. Jednym słowem pesymista. Cały wolny czas poświęca zabiciu brata. Jego rywalem jest Naruto. Chłopak Sakury. Jest jednym z najsilniejszych jouninów w wiosce. Zrezygnował z odbudowy swojego klanu.
                                                                       
Yuki Hatake (5 lat)

Pierwsze dziecko Kakashi'ego i Hanare. Jinchuuriki Matatabi. Jak na swój młody wiek jest bardzo mądra i opanowana oraz silna. Nazywana geniuszem nowego pokolenia. Najlepsza uczennica Akademii w ciągu piętnastu lat. Porównywana do swojego ojca. Niektórzy sądzą, że w przyszłości prześcignie go pod względem umiejętności. Jej najlepszą przyjaciółką jest Mizuko Uchiha, a rywalką Suko Yamada. Jest molem książkowym. Bardzo skromna, cicha i miła dziewczynka.
                                                                                                                 

                                                                     
                                
Sora Hatake (21 lat)


Przyrodni brat Kakashi'ego. Nie dogaduje się ze swoją rodziną, ale jest jedna osoba, którą uwielbia - Yuki. Bardzo lubi się z nią droczyć i wygłupiać. Pochodzi z wioski Kagigakure. Podobny do swojego ojca - Sakumo Hatake. Kolor oczu ma jednak po matce. Pali papierosy i nie stroni od alkoholu. Wybuchowy, nerwowy, łatwo wyprowadzić go z równowagi.                                           
                                                                 
                                                                 

                                      
Mizuko Uchiha (6 lat)

Córka Itachi'ego Uchihy, brata Sasuke. Najlepsza przyjaciółka Yuki. Stara się bronić Hatake przed atakami ich koleżanki z klasy, jednak nie zawsze jej się to udaje. Bardzo uprzejma, często buja w obłokach. Nienawidzi swojego ojca za to, że zostawił ją i mamę. Ma nadzieję, że kiedyś go spotka i wyzna swoje uczucia do niego. Nie lubi marcepanu, białej czekolady i Suko.
                                                                  Suko* Yamada (6 lat)
 
Rywalka Yuki. Nie może znieść tego, że ktoś jest od niej lepszy. Bez przerwy dokucza Yuki lub ją kompromituje na oczach klasy. Jako jedyna ze swojego klanu ma czerwone włosy i zielone oczy. Jej ojciec stara się objąć stanowisko Hokage, uciekając się do haniebnych czynów. Jedynie jej starsza siostra jest pokojowo nastawiona do klanu Hatake.Karasu Hyuuga (6 lat)

Kuzyn Neji'ego i Hinaty. Bardzo nieśmiały w stosunku do Yuki. Skrycie bardzo ją lubi, ale nie potrafi jej tego powiedzieć. Ma niebieskie oczy, co może wydawać się dziwne, dopóki nie pozna się jego historii. Żałuje, że nie posiada Byakugana, ale z czasem...
Nie może znieść, że Suko dręczy jego koleżankę, lecz nie ma odwagi się jej przeciwstawić, głównie dlatego, że ta go kiedyś pobiła. Przysięga sobie jednak, że uchroni Yuki przed wszystkim, co złe.Shun Yasuda (6 lat)

Z charakteru bardzo podobny do Naruto, gdy ten był w jego wieku. Początkowo przyjaźnił się z Suko, ale przejrzał ją i teraz nie chce mieć z nią nic wspólnego. Należy do drużyny specjalnej razem z Yuki, Mizuko oraz Karasu. Leniwy, nic nigdy mu się nie chce. Uwielbia żuć gumę, szczególnie o smaku arbuza, którego też uwielbia. Z wyglądu podobny do Yahiko - dawnego ucznia Jiraiyi.
 

 

Hana Hashima (32 lata)Piękna blondynka o długich nogach i zielonych oczach. Bardzo miła, jednak potrafi pokazać pazurki. Uwielbia Yuki, choć krótką ją zna. Traktuje ją jak własną córkę. Narzeczona Minato. Ma nadzieję założyć z nim rodzinę.
Optymistka. Czasami klnie. Ma wielu przyjaciół. Uwielbia droczyć się ze swoim narzeczonym. Nie ufa Sorze, uważa, że w przyszłości zrobi coś niedobrego. Przyjaciółka Hanare.

 Minato Namikaze (44 lata)
                                                                   

Były sensei Kakashi'ego. Ojciec Naruto oraz chrzestny Yuki. Uwielbia swoją chrześniaczkę. Na każde urodziny daje jej książki, o które ta prosi. Czwarty hokage. Żółty Błysk Konoha. Po śmierci Kushiny nie mógł związać się ponownie z żadną kobietą, jednak gdy na swojej drodze spotkał Hanę, zmienił zdanie. Dzieli ich dość spora różnica wieku, lecz to nie jest przeszkoda na drodze ich miłości. Ma nadzieję, że ponownie zostanie ojcem. Jest dumny z Naruto, że tak daleko zaszedł. W głębi duszy ma nadzieję, że Kushina nie znienawidziła go za to, że zapałał miłością do innej kobiety.

  


 

 

 * Naprawdę jest takie imię jak "Suko", nie wymyśliłam go. Imię nie ma na celu obrażania czytelników. Za potencjalne problemy przepraszam.

2 komentarze:

  1. Mi Kakashi wygląda co najmniej na 23.....

    OdpowiedzUsuń
  2. Minato <3
    Szkoda, że w anime odchodzi, razem z Itachim najlepsze postacie

    OdpowiedzUsuń

Reklama

CREATED BY
Mayako