RaniKim jestem? Otóż jestem zwykłą nastolatką o specyficznym poczuciu humoru i bardzo wybujałej wyobraźni. Ile mam lat? Otóż niektórzy powiedzą, że nie jestem taka stara, na jaką się czuję, choć mój wiek wynosi siedemnaście lat. Mieszkam w małym miasteczku na północy Polski, a najbliższe sporej wielkości miasto jest oddalone od mojego domu o raptem 60km. Co do mojej powierzchowności, to nie uważam się za piękność ani też za brzydulę, co może świadczyć rzadko spotykany kolor włosów - gdy są mokre, są czarne niczym heban, zaś w słońcu podchodzą pod złocisty blond, chodź nie można mnie nazwać blondynką. Do tego kręcą się niemiłosiernie, szczególnie w porze deszczowej. Barwa moich oczu też jest niespotykana - jasna zieleń czasami przechodząca w jasny bursztyn w zależności od mojego nastroju. Jestem niezwykle leniwa, uwielbiam czytać i dosłownie "pochłaniam" książki, których mam w domu od groma i wciąż ich przybywa, lecz nie mam na nie już miejsca. Z charakteru to jestem zazwyczaj przyjazna, chyba, że ktoś mi podpadnie, co na szczęście nie zdarza się często. Uwielbiam pomagać innym i chętnie to robię. Staram się być sprawiedliwa i bronić słabszych. Nie znoszę u niektórych osób paru rzeczy - dwulicowości, fałszywości (niepotrzebne skreślić) i tego, że udają kogoś, kim nie są oraz udają świętoszków, a mają brud za uszami. Nie wierzę też w tak zwane internetowe przyjaźnie, moim zdaniem nie istnieje coś takiego, chyba, że faktycznie spotkaliśmy tę osobą w prawdziwym świecie. W takim wypadku nie czepiam się, a nawet nie mam prawa tego robić! Zainteresowania? Otóż kocham, uwielbiam pisać i uważam, że wychodzi mi to dość dobrze, lecz nie doskonale, a ten kto tak twierdzi, nie czytał chyba prac takich mistrzów jak chociażby Trudi Canavan, czy Susanne Collins. Dawniej byłam zagorzałą fanką Harry'ego Pottera, jednak teraz uważam, że ta seria nie jest przeznaczona dla młodzieży w wieku lat siedemnastu, choć to tylko oczywiście moje i wyłącznie moje zdanie. Uwielbiam za to Eragona Christophera Paoliniego, uważam, że cała opowieść o Smoczym Jeźdźcu jest naprawdę warta przeczytania. Do moich ulubionych powieści zalicza się też saga o wiedźminie Geralcie Andrzeja Sapkowskiego. 
 O gustach nie powinno się dyskutować, choć oczywiście znajdą się przeciwnicy mojego ukochanego zespołu, a mianowicie One Ok Rock. Moim zdaniem to właśnie oni tworzą tę prawdziwą muzykę, choć nie pogardzę takimi grupami rockowymi jak chociażby Linkin Park, czy Thirty Seconds To Mars. Z reguły nie słucham muzyki pop, ponieważ jest niewiele artystów, którzy naprawdę są dobrzy w swoim gatunku. Do takich mistrzów mogę z pewnością zaliczyć Rihanna, czy Katy Perry. Od czasu do czasu słucham też rapu i hip-hopu, i tu zasługuje na moje wyróżnienie Eminem, który jest jedynym przedstawicielem tych oto gatunków muzyki, którego mam ochotę słuchać.
 Co do moich preferencji filmowych, to do nich można spokojnie zaliczyć takie seriale i filmy jak: Gra o tron, Dr House, Dwóch i pół, Jeden Gniewny Charlie, Avatar James'a Cameron'a, Piraci z Karaibów. 
 Jestem osobą, która posiada mnóstwo przyjaciół, ale tylko niektórym mogę powierzyć najskrytsze tajemnice. Nie jestem osobą, która wywołuje problemy, nie lubię się kłócić, ale jak ktoś ma coś do mnie lub do moich bliskich i przyjaciół, ja mam coś do niego. Jestem samokrytyczną osobą i potrafię się z siebie śmiać. Szybko zawieram przyjaźnie, przez to, że jestem szczera i zabawna, nie muszę się wysilać i udawać kogoś innego, by zdobyć przyjaciół. Bardzo też lubię się wygłupiać, choć w granicach rozsądku. Jestem otaku i się tego nie wstydzę, a do moich ulubionych anime i mang zaliczają się takie tytuły jak: Naruto, Bleach, Another, Death Note, Attack on Titan, Kuroshitsuji, Free!, Darker Than Black, Elfen Lied (Elfia Pieśń, ,gdyby ktoś nie wiedział).

 Fanpage: Rani Hatake

1 komentarz:

  1. Jak tak sobie o tobie czytałam, to tak jakbym czytała po części o sobie. 😹

    OdpowiedzUsuń

Reklama

CREATED BY
Mayako